ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jesteś przedsiębiorcą? Uzyskaj dostęp do informacji i skorzystaj z darmowej promocji swojego biznesu!

30.04.2015
Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji droga e-mail’ową! Biuro Wsparcia Przedsiębiorczości aktualizuje teleadresową bazę danych firm. Została ona utworzona, aby ułatwić przedsiębiorcom dostęp do najnowszych informacji o możliwościach uzyskania wsparcia ze środków unijnych i krajowych, o bieżących wydarzeniach gospodarczych w naszym regionie, a także w celu dostarczania innych i istotnych informacji, które mogą wpłynąć na rozwój firmy.

Skorzystaj z możliwości otrzymywania najnowszych informacji droga e-mail’ową!  Biuro Wsparcia Przedsiębiorczości aktualizuje teleadresową bazę danych firm.  Została ona utworzona, aby ułatwić przedsiębiorcom dostęp do najnowszych informacji o możliwościach uzyskania wsparcia ze środków unijnych i krajowych, o bieżących wydarzeniach gospodarczych w naszym regionie, a także w celu dostarczania innych i istotnych informacji, które mogą wpłynąć na rozwój firmy.

Prosimy o przesyłanie Państwa danych kontaktowych (imię i nazwisko właściciela firmy, nazwę firmy, adres, telefon oraz adres e-mail) - na adres: alicja.szczepanska@zabkowiceslaskie.pl.

Skorzystaj z darmowej promocji swojego biznesu! Jednocześnie zachęcamy do zgłoszenia umieszczenia profilu Państwa firmy na stronie internetowej Gminy Ząbkowice Śląskie. Oprócz powyższych informacji można dołączyć m.in.  krótki opis działania firmy, godziny pracy, nr faksu, adres strony internetowej firmy, zdjęcia z prowadzonej działalności, logo firmy itp. Umieszczenie profilu jest całkowicie bezpłatne. Zachęcamy do skorzystania z tej formy promocji.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.