ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jubileusz 65-lecia Chóru „Gloria”

26.11.2012
Ząbkowicki Chór „Gloria” świętował w niedzielę 25 listopada 2012 r. jubileusz 65-lecia swojego istnienia. Uroczystość odbyła się w Kościele Parafialnym p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wzięli w niej udział przedstawiciele samorządu oraz licznie zgromadzeni chórzyści, sympatycy i przyjaciele.

Uroczystość rozpoczęła się niedzielną mszą świętą, po której zgromadzeni mogli wysłuchać koncertu w wykonaniu Jubilatów. Obchody tej doniosłej rocznicy zakończyły się wspólnym, wieczornym spotkaniem w restauracji. Goście i sympatycy chóru składali na ręce Przewodniczącej Chóru Pani Anny Józefowicz prezenty wraz z podziękowaniami za dotychczasową działalność artystyczną chóru .

Słowa uznania oraz gratulacje dla Chóru wyraził Burmistrz Marcin Orzeszek: „Już ponad pół wieku upowszechniacie Państwo wyższą kulturę i wartości, godnie reprezentując naszą gminę. Dziś trudno nam sobie wyobrazić większość obchodzonych w gminie świąt i uroczystości bez Państwa udziału. Pragnę wyrazić wdzięczność za tak wspaniałą i potrzebną działalność artystyczną oraz za zaangażowanie, życzliwość i stałą obecność w życiu kulturalnym i społecznym naszego miasta i gminy.”

Wszystkim członkom Chóru "Gloria" życzymy sukcesów, niezapomnianych występów oraz kolejnych jubileuszy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.