ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Kocham Argentynę!” – Chango Spasiuk porwał ząbkowicką publiczność

09.03.2015
Kiedy Krzysztof Kubański zapowiadał na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury występ Chango Spasiuka, wybitnego argentyńskiego muzyka, nikt nie spodziewał się, że Argentyńczyk ze swoim zespołem tak szybko rozkocha w sobie publiczność. Wraz Z Chango Spasiukiem (akordeon) zagrali również Marcos Villalba ( inst.. perkusyjne, gitara), Diego Arolfo (śpiew, gitara), Pablo Farhart (skrzypce).

Publiczność żywiołowo reagowała na wszystkie wykonywane utwory, szczególnymi brawami nagradzając solowe popisy Chango Spasiuka i Marcosa Villalby. Występ był często przerywany okrzykami „Kocham Argentynę!” czy „Viva Argentina!”, za co publiczność otrzymała potrójne bisy od artystów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.