ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejna gwiazda Dni i Nocy Krzywej Wieży!

23.02.2015
Drodzy Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie oraz Mili Goście! Przed nami DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY, które w tym roku odbędą się 10-11 lipca. Kolejną z atrakcji muzycznych podczas święta największej atrakcji turystycznej Ząbkowic Śląskich będzie zespół - WILKI!

"Son of The Blue Sky", "Aborygen", czy "Eli Lama Sabachtani" - w latach 90-tych cała Polska śpiewała piosenki z debiutanckiej płyty Wilków. Niekwestionowany lider zespołu Robert  Gawliński i jego rockowy wokal cieszą się niesłabnącą popularnością. Dziś chyba wszystkim nam znane są piosenki "Baśka" oraz "Urke", "Bohema", "Love Story", "Słońce pokonał cień", "Here I am", "Na zawsze i na wieczność".

Zespół ma na swoim koncie sporo sukcesów, w tym koncie złote i platynowe płyty. Obecnie intensywnie koncertuje, ciesząc się sympatią fanów i - już za niespełna 5 miesięcy będziemy mogli usłyszeć Wilki także w Ząbkowicach Śląskich!

Przypominamy, że wszystkie koncerty podczas Dni i Nocy Krzywej Wieżą są całkowicie bezpłatne. Gorąco zapraszamy!

Posłuchaj:

"BAŚKA"
https://www.youtube.com/watch?v=SCIvOsw0O-M

Kliknij na poniższy obrazek aby przejść do utworu "Son of the blue sky" na youtube:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.