ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„KOLOROWE BOISKA… CZYLI SZKOLNA PIERWSZA LIGA” - zagłosuj na szkołę w Braszowicach i pomóż wygrać BOISKO!

03.06.2013
Szkoła Podstawowa w Braszowicach przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu plastycznego "„Kolorowe boiska...czyli Szkolna Pierwsza Liga". Celem kampanii jest promocja aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Poniżej szczegóły głosowania - ząbkowicka szkoła może wygrać nowe boisko, które zostanie wybudowane we wrześniu 2013.

Do tej pory organizator – Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., ufundował budowę aż sześciu takich boisk. Powstały one w Turznie (2007 r.), Bobrówku (2008 r.), Ogardach (2009 r.), Kaznowie (2010 r.), Górze (2011 r.) i Juchnowcu Górnym (2012 r.). W tym roku szkolnym po raz pierwszy przystępujemy do tej akcji.
Uczestnicy koła plastyczno-technicznego (Kacper Adamowski kl. IV, Aleksandra Balawender kl. IV, Jakub Balawender kl. V, Łukasz Balawender kl. IV, Natalia Bernat kl. V, Adam Gomółka kl. VI, Julia Kędzior kl. VI, Bartłomiej Pabich kl. V, Patrycja Pińczuk kl. III, Paweł Pińczuk kl. V)  wraz z opiekunem Katarzyną Ledą przygotowali pracę plastyczną  o tematyce sportowej. Praca znajduje się na pierwszym piętrze obok klasy I .

Zwycięzca w/w konkursu  otrzyma NAGRODĘ GŁÓWNĄ – BOISKO SZKOLNE, które zostanie wybudowane we wrześniu 2013 r. Nasza szkoła ma stworzony profil na stronie internetowej organizatora konkursu: www.koloroweboiska.pl - są tu umieszczone zdjęcia i opisy wykonanej pracy konkursowej. Aby przejść do następnego etapu potrzebne są wasze głosy.Tylko 10 szkół weźmie udział w III etapie konkursu, czyli w walce o budowę boiska szkolnego.


ZASADY GŁOSOWANIA NA NASZĄ SZKOŁĘ
•    Wejdź na www.koloroweboiska.pl
•    Zapoznaj się z regulaminem konkursu
•    Załóż konto (profil głosującego)-  trzeba podać: imię i nazwisko, miejscowość, województwo, pocztę elektroniczną. Przy rejestracji konieczne będzie utworzenie loginu i hasła. Login i hasło nie mogą być jednakowe. Każdy głosujący może posługiwać się tylko jednym adresem poczty elektronicznej.
•    zaloguj się , znajdź szkołę i pracę konkursowa naszej szkoły (Szkoła Podstawowa w Braszowicach) .
•    Po wejściu na profil szkoły oddaj na nią swój głos.


Głosować na szkołę  mogą wszyscy , cała rodzina, znajomi, koledzy z innych szkół.
Głosować można raz dziennie przez cały okres trwania konkursu: od 23 maja do 23 czerwca 2013r.
ZĄBKOWICZANIE - WSZYSTKO W WASZYCH RĘKACH! POMÓŻMY NASZEJ SZKOLE I NASZYM DZIECIOM!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.