ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert charytatywny dla pogorzelców

12.03.2013
Maciej „Bobek” Mach oraz Poligon Records – to dzięki nim odbył się koncert charytatywny na rzecz rodziny Tabaczuków z ul. Kamienieckiej, którzy w pożarze stracili dorobek życia. 9 marca 2013 roku młodzi artyści zaśpiewali na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

To już druga edycja koncertu charytatywnego zainicjowana przez młodego, 18-letniego rapera z Ząbkowic Śląskich o pseudonimie artystycznym „MM’c Bobek”. Pierwszy raz „Bobek” zaśpiewał 6 marca - pieniądze zebrane na koncercie zostały przekazane na  konto Fundacji Dobrych Działań i za pośrednictwem Fundacji zostały przekazane poszkodowanej rodzinie w pożarze. Sobotni koncert to kolejna zbiórka pieniędzy dla państwa Tabaczuków.

Maciej Mach prezentował na scenie swój własny repertuar – jego twórczość możemy także śledzić w sieci - niedawno powstał klip do piosenki „Próbowałem zapomnieć”. Piosenka promuje hip-hopową płytę, nad którą młody artysta obecnie pracuje.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.