ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert Chóru GLORIA

07.01.2014
Było świątecznie i artystycznie - 4 stycznia 2014 r. w sali widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury odbył się koncert najpiękniejszych kolęd w wykonaniu Chóru Gloria oraz uczennic z ząbkowickich szkół.

Noworoczny koncert ząbkowickiego Chóru „GLORIA” pod dyrygenturą Andrzeja Wiśniewskiego, przy akompaniamencie Marka Bilińskiego to profesjonalne wykonanie znanych, przepięknych kolęd i pastorałek, a także innych utworów muzycznych. W tym roku na scenie zaprezentowały się także dwie uczennice - Izabela Toporowska ze Szkoły Podstawowej w Zwróconej (kl. II) oraz Izabela Wójcicka z Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Ząbkowicach Śląskich (kl. I).

Występy „Glorii” od lat umilają uroczystości i wydarzenia odbywające się w Gminie Ząbkowice Śląskie – sobotni koncert został nagrodzony serdecznymi brawami publiczności. Gratulacje na ręce Anny Józefowicz - kierownik chóru złożył także Burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.