ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert Tomasza Kamińskiego w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

25.03.2015
Zapraszamy na niezwykły koncert Tomasza Kamińskiego – byłego wokalisty zespołu Nocna Zmiana Bluesa, obecnie przedstawiciela nurtu piosenki autorskiej. Artysta jest autorem swoich tekstów, sam komponuje muzykę i śpiewa swoje utwory. Publiczność przyjmuje go wszędzie niezwykle entuzjastycznie - niebanalne i często dowcipne teksty wkomponowane w przyjemną i łatwo wpadającą w ucho melodię tworzą harmonijną całość i sprawiają, że chce się słuchać więcej i więcej.

Twórczość Kamińskiego wyrasta z tradycji i kultury chrześcijańskiej. Artysta pochodzi z Torunia. Był współtwórcą toruńskiego zespołu Nocna Zmiana Bluesa, w którym przez 15 lat śpiewał, a przede wszystkim grał na skrzypcach. Tworzył muzykę ilustracyjną do filmu i teatru. Z "Nocną Zmianą" nagrał 7 płyt długogrających, 5 kaset oraz kilka filmów i teledysków dla Telewizji Polskiej. Nagrywał płyty i grał z wieloma gwiazdami muzyki bluesowej, takimi jak: B.B. King, Blues Brothers Band, Luisiana Red, Charlie Musselwhite. Obecnie kontynuuje solową, autorską karierę.

Serdecznie zachęcamy do wyjścia z domu i zaznania uczty muzycznej dla duszy - 26 marca 2015, godz. 18.00, sala widowiskowa Ząbkowickiego Ośrodka Kultury; wstęp - 5,00 zł. Emocje gwarantowane!

Źródło: http://www.kaminski.net.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.