ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Koncert Zaduszkowy w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

31.10.2014
Gitarowe brzmienia „Hey Joe” i „Voodoo Child” Jimiego Hendrixa oraz m.in. „Jedź ostrożnie i nie popędzaj kół” Tadeusza Nalepy przyciągnęły tłumy do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury na zaduszkowy koncert Leszka Cichońskiego i Plast Bandu.

Blues, rock i fusion grane przez ząbkowicki zespół Plast Band wprowadziły publiczność w świetny nastrój, która od samego początku z niecierpliwością oczekiwała występu Leszka Cichońskiego - polskiego gitarzysty i wokalisty bluesowego, który znany jest jako organizator imprezy "Thanks Jimi Festival" w pełni poświęconej Jimmiemu Hendrixowi. Występ Leszka Cichońskiego był emocjonujący, pełen refleksji i przemyśleń odnośnie życia i twórczości dwóch wielkich gitarzystów Tadeusza Nalepy i Jimmiego Hendrixa. Na sam koniec muzycy z Plast Bandu wraz z Leszkiem Cichońskim urządzili Jam Session.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.