ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konferencja prasowa – Dni i Noce Krzywej Wieży

06.07.2012
Od święta największej atrakcji Ząbkowic Śląskich dzieli nas już tylko 7 dni. Z tej okazji dziś na ul. Św. Wojciecha pod Krzywą Wieżą odbyła się konferencja prasowa, mająca na celu promocję imprezy oraz przybliżenie programu wydarzenia.

Konferencję otworzył Burmistrz Marcin Orzeszek, przybliżając plan oraz ideę imprezy. O części artystycznej opowiedział Zastępca Dyrektora Ząbkowickiego Ośrodka Kultury – Zbigniew Łupak, natomiast plany logistyczne dotyczące miejsc parkingowych i ruchu przedstawił Komendant Straży Miejskiej – Ryszard Sobala.

Dzięki konferencji mogliśmy zapoznać się z całokształtem organizacji wydarzenia, z podjętymi środkami bezpieczeństwa oraz ze szczegółowym programem artystycznym i wykonawcami. To już druga edycja tego przedsięwzięcia - inicjatorem i pomysłodawcą pierwszej edycji imprezy, która odbyła się w lipcu 2011 roku był Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek. Tegoroczne „Dni i Noce Krzywej Wieży”, organizowane są przez Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich oraz Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy.

Już 13 i 14 lipca – zamkowa scena gościć będzie gwiazdę muzyki reggae – Kamila Bednarka. Koncerty lokalnych zespołów, warsztaty dla dzieci, działania artystyczne i happeningowe – to tylko niektóre atrakcje przygotowane na tę okazję – serdecznie zapraszamy! Przyjdź i świętuj razem z naszą Krzywą Wieżą.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.