ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs fotograficzny "Krzywa Wieża w czterech porach roku" - atrakcyjne nagrody!

12.02.2013
Z okazji rocznicy 600-lecia Krzywej Wieży, którą obchodzimy w tym roku, zapraszamy Państwa do udziału w konkursie fotograficznym "Krzywa Wieża w czterech porach roku". Celem konkursu jest promocja Krzywej Wieży - największego zabytku Ząbkowic Śląskich oraz ukazanie jej niepowtarzalności i oryginalności.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody:
I miejsce – nowoczesny tablet multi-touch,
II miejsce – kamera cyfrowa,
III miejsce – profesjonalny plecak na sprzęt fotograficzny
dwa wyróżnienia - cyfrowe ramki do zdjęć.

Każdy uczestnik konkursu nadsyła 8 pojedynczych fotografii, wykonanych w dowolnej technice (kolorowa, czarno-biała, sepia) - po 2 zdjęcia z każdej z pór roku (zima, wiosna, lato, jesień), a termin dostarczenia/przesłania prac mija dnia 31 października 2013 roku. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i pozostałymi wymogami konkursowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin konkursu fotograficznego: regulamin-z-zal.pdf

Karta zgłoszenia: karta-zgoszenia-konkurs.doc

Oświadczenia uczestnika konkursu: oswiadczenia.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.