ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs na komiks "600 - lecie Krzywej Wieży"

18.04.2013
Ząbkowicki Ośrodek Kultury pod patronatem Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Qwsi" ogłaszają KONKURS na wykonanie (opracowanie literackie i plastyczne) komiksu przedstawiającego epizody związane z historią Krzywej Wieży i dr. Frankensteinem, rozgrywające się na tle ważnych dla Ząbkowic Śląskich wydarzeń na przestrzeni 600 lat, w których biorą udział realni lub fikcyjni bohaterowie.

Praca powinna stanowić zamkniętą część o objętości 8-10 stron / plansz formatu A-4, przedstawionych w pionie. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich mieszkańców z terenu LGD Qwsi.

Przyjmowanie zgłoszeń uczestników konkursu do 15.05.2013 r.
Szczegółowe informacje pod adresem e -mail: pokryszka@e-zok.pl lub tel.(74) 8152896

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas III Jarmarku Ziemi Ząbkowickiej w dniu 29.06.2013 r. na Rynku w Ząbkowicach Śląskich.
Nagrodzone prace będą opublikowane na stronach wszystkich instytucji partnerskich a prawa autorskie przejdą na rzecz organizatora.

regulamin_konkurs_komiks.doc --> pobierz
zgloszenie_do_konkursu_600-lecie_krzywej_wiezy_komiks.doc --> pobierz
oswiadczenie_konkurs_komiks.doc --> pobierz

LGD Qwsi

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.