ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs na najładniejszą posesję miejską i zagrodę wiejską Gminy Ząbkowice Śląskie - tylko do 31 sierpnia można zgłaszać uczestnictwo!

09.08.2013
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą posesję miejską i zagrodę wiejską Gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2013. Celem organizacji konkursu jest podniesienie walorów estetycznych i ogólnego wyglądu Gminy Ząbkowice Śląskie.

Konkurs ma mobilizować mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie do podejmowania prac porządkowych, remontowych i utrzymania czystości na terenie swoich posesji. Konkurs, poprzez współzawodnictwo, ma także na celu wyzwolić u mieszkańców gminy potrzebę dbania o czystość swojego najbliższego otoczenia, ale również publicznego, wspólnego.

Cele te będą realizowane poprzez: utrzymanie czystości i porządku na terenie posesji, nadanie posesjom i budynkom estetycznego wyglądu, uporządkowanie terenów posesji i zagród, usunięcie szpecących elementów i obiektów, zadbanie o stan techniczny i estetyczny wygląd budynków a także utrzymanie ogrodzeń w należytym stanie, zharmonizowanie architektury budynków z uwarunkowaniami przyrodniczo – krajobrazowymi i kulturowymi, zagospodarowanie terenu wokół budynków: zakładanie i wyeksponowanie ogródków kwiatowych i skalnych, trawników, rabat, ukwiecenie budynków – dekorowanie balkonów i parapetów okiennych kwiatami. 

Konkurs przebiega w następujących kategoriach:

1) najładniejsza posesja miejska:

  • posesja indywidualna;
  • posesja wspólnoty;
  • posesja należąca do instytucji;

2) najładniejsza zagroda wiejska

Karty zgłoszenia uczestnictwa w konkursie należy składać do dnia 31 sierpnia 2013 roku. Natomiast  rozstrzygniecie konkursu nastąpi najpóźniej w terminie do 30 września 2013 roku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie!

 

Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie: karta-zgoszenia-do-konkursu.doc


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.