ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs na "Najpiękniejszą świąteczną witrynę 2012" rozstrzygnięty!

14.01.2013
Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostały ogłoszone wyniki konkursu ogłoszonego pod koniec ubiegłego roku na najładniej przystrojoną świąteczną witrynę sklepową.

Nagrodę Jury w postaci miesięcznej reklamy na stronie internetowej express-miejski.pl otrzymały: Kwiaciarnia "AZALIA" oraz Pracownia dekoracyjno-florystyczna "DOLCE VITA".

Nagrodę w postaci prezentacji działalności przedsiębiorcy na łamach tygodnika "Wiadomości Powiatowe" przyznaną przez Internautów serwisu express-miejski.pl i Czytelników "Wiadomości Powiatowych" otrzymała witryna sklepu "GLADIAS".

Wśród wszystkich oddających głos poprzez serwis express-miejski.pl i "Wiadomości Powiatowe" zostały wylosowane nagrody w postaci dwuosobowych zaproszeń do Restauracji "Pod Arkadami" lub Restauracji "Dolnośląska". Wylosowane zostały następujące osoby:

Pan Robert Sowiński
Pani Katarzyna Świerk
Pani Irena Zalega
Pani Aleksandra Żygadło

Prosimy wyżej wymienione osoby o skontaktowanie się z Wydziałem Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w celu odbioru nagrody (tel. 74 81 65 322 lub 74 81 65 345).

Serdecznie dziękujemy przedsiębiorcom za zgłoszone na konkurs witryny, które przepięknie przystrojone upiększają architekturę Ząbkowic Śląskich i podnoszą walory estetyczne miasta. Dziękujemy wszystkim Internautom i Czytelnikom za licznie oddane głosy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.