ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

KONKURS NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH - przeciwdziałanie patologiom społecznym

09.12.2014
Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze przeciwdziałania patologiom społecznym.

W dniu 09 grudnia 2014 r. na tablicy ogłoszeń Urzędu, w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: organizacje pozarządowe: konkursy) oraz na stronie Urzędu zostało zamieszczone Ogłoszenie Nr 8/EKS/2014 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 08 grudnia 2014 r. o konkursie na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym – profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych, narkomanii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.  

ogoszenie-nr-8_eks_2014.pdf
formularz-zgoszenie-kandydata.doc

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.