ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs na realizację zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie

29.05.2013
Informacja dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które działają w obszarze kultury fizycznej i sportu.

W dniu 29 maja 2013 r. na stronie internetowej Urzędu: www.zabkowiceslaskie.pl/BIP (w zakładce: ogłoszenia Burmistrza) zostało zamieszczone Ogłoszenie Nr 2/EKS/2013 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 29 maja 2013 r. o konkursie na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie wraz z formularzem oferty zgodnym ze wzorem załącznika nr 1 do Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 r. (Dz. U. z 2011 r., Nr 6, poz. 25).

OGŁOSZENIE Nr 2/EKS/2013 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 29 maja 2013 r. o konkursie na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w Gminie Ząbkowice Śląskie.

ogoszenie-nr-2-sport-2013-r.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.