ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wygraj i pojedź do Brukseli! - termin składania prac do 26 kwietnia

24.04.2013
Jeszcze tylko przez 2 dni można składać prace plastyczne w konkursie: RÓŻNORODNOŚĆ KULTUROWA OBYWATELI UNII EUROPEJSKIEJ. Konkurs został objęty honorowym patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Piotra Borysa. Na zwycięzcę czeka wspaniała nagroda! Konkurs adresowany jest do uczniów z gimnazjów Gminy Ząbkowice Śląskie.

Konkurs jest organizowany z okazji dwudziestej rocznicy wprowadzenia obywatelstwa Unii Europejskiej, przypadającej w 2013 roku i ogłoszenia Roku 2013 Europejskim Rokiem Obywateli. Technika wykonania jest dowolna. Wystarczy tylko przelać na papier skojarzenia i obrazy, które obudzi w Was tematyka różnorodności kulturowej obywateli Unii Europejskiej.

Warunki uczestnictwa, format pracy i wszelkie szczegóły określone zostały w regulaminie (dostępny do pobrania poniżej). Termin dostarczenia/przesłania prac mija dnia 26 kwietnia 2013 roku.

Serdecznie zapraszamy! Czekają upominki oraz nagroda specjalna dla laureata I-ego miejsca – wycieczka do Brukseli i wizyta w Parlamencie Europejskim!

Pliki do pobrania:

regulamin konkursu plastycznego „Różnorodność kulturowa obywateli w UE”

karta zgłoszenia do konkursu plastycznego „Różnorodność kulturowa obywateli w UE”

oświadczenia do konkursu plastycznego „Różnorodność kulturowa obywateli w UE”

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.