ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkurs recytatorski "Na szarugę jesienną wiersze...."

16.11.2012
Jesienna scenografia, ciepła herbata i to, co najważniejsze – młodzi recytatorzy to efekt kolejnej edycji konkursu recytatorskiego pt. „Na szarugę jesienną wiersze dobre będą”. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz imprez Ząbkowickiego Ośrodka Kultury, odbywa się bowiem już blisko 10 lat. Jest to konkurs skierowany do dzieci z przedszkoli wiejskich Gminy Ząbkowice Śląskie.

Od kilku lat współorganizatorem finału konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej. W tym roku przed jurorami wystąpiło 28 osób w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Każdy z recytatorów prezentował wyjątkowo oryginalny oraz wysoki poziom recytacji.

Komisja konkursowa w drodze eliminacji postanowiła przyznać:

I miejsce : Amelia Jędryczko
II miejsce : Magdalena Golba
III miejsce : Maja Fedyk

Wyróżnienie :
- Oliwia Białokryty
- Maria Białokryty


Ząbkowicki Ośrodek Kultury pragnie złożyć podziękowania :
- Sponsorom : Pani Agnieszce Jędryczko, Panu Markowi Jędryczko, Pani Ewie Kowalczyk oraz Panu Markowi Kozerze; za zakup nagród dla uczestników konkursu i zorganizowanie poczęstunku dla gości. 
- Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej za pomoc w organizacji finału konkursu. 
- Nauczycielom i rodzicom, którzy sumiennie przygotowali dzieci do udziału w konkursie.

Tekst i zdjęcia: ZOK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.