ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konkursy dla dzieci i młodzieży w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich

17.09.2013
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursach organizowanych w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Zapraszamy do udziału :

1. młodzież ze szkół średnich - Konkurs Wiedzy  o Polsce i Czechach o puchar Konsula RP w Pradze  i Konsula Honorowego RCz we Wrocławiu. Tegoroczny temat to „Wojna trzydziestoletnia  (1618-1648) w Czechach i na Śląsku”. Materiały niezbędne do przygotowania się do konkursu dostępne są w czytelni biblioteki.

Regulamin Konkursu Wiedzy  o Polsce i Czechach o puchar Konsula RP w Pradze  i Konsula Honorowego RCz we Wrocławiu - pobierz

2. dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu ząbkowickiego – Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. Kategorie – recytacja i poezja śpiewana.

Regulamin Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej - pobierz

Dokładne informacje  o konkursach zawarte są w załączonych regulaminach.

Na zwycięzców obu  konkursów czekają ciekawe nagrody.

Konkursy są  realizowane w ramach projektu „Dotknij tajemnicy na polsko-czeskiej granicy” współfinansowanego  ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.