ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje nad projektem zmieniającym uchwałę w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Ząbkowice Śl. z organizacjami pozarządowymi

18.03.2013
Informujemy, że rozpoczęły się konsultacje nad projektem zmieniającym uchwałę nr XXXVII/67/2012 Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich z dnia 27 listopada 2012 r. w sprawie rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2013.

Zapraszamy w związku z tym organizacje pozarządowe z terenu gminy Ząbkowice Śląskie oraz podmioty wymienione wyżej do wyrażenia opinii i uwag o projekcie, który zamieszczamy poniżej.

Uwagi i propozycje w formie pisemnej należy zamieścić na formularzu, który dostępny jest w siedzibie Urzędu Miejskiego Ząbkowic Śląskich (II piętro, pokój 28) lub pobrać – plik dostępny poniżej, albo na stronie www.zabkowiceslaskie.pl/BIP.

Wypełniony formularz można składać na biurze podawczym Urzędu Miejskiego ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie lub przesłać wypełniony dokument e-mailem na adres:

anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl w terminie do 03 kwietnia 2013 r. do godz. 16.00.

Pliki do pobrania:

  1. Projekt zmieniającej uchwały w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z organizacjami pozarządowymi  oraz podmiotami wymienionymi  w art. 3 ust. 3 ustawy  z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie na rok 2013. projekt-uchway.pdf

  2. Formularz zgłoszenia uwag. formularz-uwag.docx

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.