ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje w sprawie strategii rozwoju gminy

07.04.2014
Od 7 kwietnia do 5 maja br. mieszkańcy gminy mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie w przedmiocie nowej „Strategi rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014-2020”.

Mieszkańcy mogą wysyłać wnioski w formie elektronicznej na adres sekretariat@zabkowiceslaskie.pl lub złożyć w formie pisemnej w Biurze Obsługi Interesanta, ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich. 12 maja zostaną podane do publicznej wiadomości (m.in. w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej gminy www.zabkowiceslaskie.pl oraz tablicy ogłoszeń urzędu) wyniki konsultacji.

„Strategia rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014-2020” jest kluczowym dokumentem planowania rozwoju gminy, zawiera priorytety, cele, kierunki rozwoju miasta i gminy, obejmujące strategiczne obszary tj. przedsiębiorczość, turystykę, infrastrukturę, ekologie, kulturę, edukację czy sport. Efekty naszej pracy będą przedmiotem konsultacji społecznych, już na początku kwietnia. Zapraszam mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie do kreowania przyszłości, aktywnego włączenia się  w prace nad tworzeniem tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Strategia rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie na lata 2014-2020 - pobierz

Sprawozadanie z przebiegu i wyników konsultacji społecznych- http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/sks030614_str.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.