ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Krzywa Wieża w ogólnopolskiej telewizji – „Dolny Śląsk. Dotknij tajemnicy”

19.12.2012
Dziś we Wrocławiu odbyła się konferencja, podczas której oficjalnie wyemitowano nowy spot promujący Dolny Śląsk. Jedną z lokalizacji promowanych w spocie są Ząbkowice Śląskie i Krzywa Wieża - w roku 2013 odbędzie się ok. 13 tys. emisji. Film będzie wyświetlany m.in. w kanałach grupy TVN, TVP1, TVP2, grupy Polsat, Eurosportu (w 46 krajach Europy), National Geographic i Discovery Channel.

Nowa część kampanii zatytułowana „Dolny Śląsk. Dotknij tajemnicy” składa się z dwóch filmów, które promują 9 lokalizacji naszego województwa. Krzywa Wieża pokazana została w ujęciach kręconych nocą – z udziałem młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie.

Oficjalna emisja miała dziś miejsce także w Ząbkowicach Śląskich, gdzie o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja prasowa z udziałem Burmistrza Marcina Orzeszka oraz młodych aktorów - ząbkowiczan, którzy brali udział w nagraniu. Po wspólnym obejrzeniu spotu przyszedł czas na dyskusję i oceny. Jest to istotny element promocji Ząbkowic Śląskich i naszego najważniejszego zabytku.

"Cieszę się, że udało się przekonać Zarząd Województwa do umieszczenia w spocie promującym Dolny Śląsk naszej Krzywej Wieży -  pierwszej w Polsce i drugiej w Europie.Efektem pierwszej części kampanii było zwiększenie ruchu turystycznego w miejscach, które pokazano w filmie. Jestem przekonany, że nowa kampania, w której uczestniczymy,
o jeszcze większym zasięgu, przyniesie oczekiwane efekty pod względem rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie. Składam serdeczne podziękowania na ręce Pana Marszałka Rafała Jurkowlańca,  dla całego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, za umieszczenie Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich wśród dziewięciu atrakcji turystycznych promujących cały Dolny Śląsk." - mówił Burmistrz Marcin Orzeszek podczas spotkania.

Pierwszy pokaz spotu z Krzywą Wieżą na „małym ekranie” już w Wigilię, a od 8 do 12 stycznia 2013 roku będą one wyświetlane podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle i Zakopanem.

Zapraszamy do obejrzenia spotu:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.