ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Kubuś i Przyjaciele” w ZOK-u

04.06.2012
Z okazji Dnia Dziecka w piątek w Ząbkowickim Ośrodku Kultury podczas bezpłatnego seansu można było obejrzeć najnowszą produkcję Disneya – „Kubuś i Przyjaciele”. Sala kinowa wypełniła się po brzegi. Dobrze bawiły się nie tylko dzieci, ale i rodzice.

 

Przed rozpoczęciem seansu Burmistrz Marcin Orzeszek powitał licznie przybyłe dzieci wraz z rodzicami, składając życzenia najmłodszym i zapraszając na film.

Przygody Kubusia Puchatka, wiecznie walczącego ze swoim największym wrogiem – nienasyconym apetytem i pustym żołądkiem, rozśmieszały widzów do łez. Pełna komicznych wstawek bajka, to nie tylko wyśmienita zabawa, ale też lekcja z morałem – w opowieści ze Stumilowego Lasu wszyscy gotowi są dla ratowania siebie nawzajem do największych poświęceń, czym uczą, że to przyjaźń i troska o bliskich są najważniejsze.

„Kubuś i Przyjaciele” okazał się strzałem w dziesiątkę, zarówno jeżeli chodzi
o wymagania dzieci, jak i przyjemny powrót do dziecięcych lat dorosłych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.