ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Lekcja o finansach publicznych w ZSP nr 2

13.04.2012
Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Ząbkowicach Śląskich uczestniczyli dziś w lekcji wiedzy o finansach publicznych, którą poprowadził Burmistrz Marcin Orzeszek na zaproszenie dyrektora szkoły Pana Ryszarda Pawłowskiego, oraz nauczycielki Pani Anetty Kwiatkowskiej.

Celem zajęć było przybliżenie tematyki i zagadnień związanych z budżetem samorządu. Spotkanie rozpoczęło się miłym powitaniem ze strony dyrekcji. Następnie uczniowie klas trzecich i czwartych technikum mogli poznać procesy związane z gromadzeniem, podziałem i wydatkowaniem finansowych środków publicznych. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze zaś przyswojona wiedza na pewno przyda się do egzaminu zawodowego, który zbliża się wielkimi krokami.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.