ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"LemON" zagra podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży

25.04.2013
Drodzy Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie oraz Mili Goście! Przed nami DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY, które w tym roku odbędą się 12-13 lipca. Kolejną z atrakcji muzycznych podczas święta największej atrakcji turystycznej Ząbkowic Śląskich będzie zespół LemON.

LemON to polsko-łemkowsko-ukraińska grupa muzyczna, założona w 2011 roku. Zespół stworzony podczas precastingu do 3-ej edycji "Must Be The Music" podbił serca jurorów programu i publiczności w całej Polsce. Brawurowe zwycięstwo w polsatowskim show przyniosło fanów w całej Polsce - debiutancka płyta nagrana po programie w ciągu kilku tygodni pokryła się złotem. W 2013 r. LemON otrzymał nominację do nagrody muzycznej Fryderyki 2013 w kategorii Najlepszy Debiut Roku.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony zespołu: www.lem-on.pl

Zdjęcie: http://lem-on.pl/

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.