ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

LXI Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

13.11.2014
Dobiega końca VI kadencja samorządu 2010-2014. Ostatnie posiedzenie Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich odbyło się w środę w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. Porządek obrad przedstawiał się następująco:

1. Przyjęcie porządku obrad.

2. Przyjęcie protokołów z dnia: 25.09.2014 r., 13.10.2014 r.

3.  Informacja z pracy Przewodniczącego od ostatniej sesji.

4.  Informacja z pracy Burmistrza Ząbkowic Śląskich od ostatniej sesji.   

5.  Analiza realizacji inwestycji Gminnych oraz informacja o wysokości środków finansowych     uzyskanych z funduszy unijnych i innych funduszy.

6.  Podjęcie uchwał:

a)   w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy na 2014 rok;

b)   w sprawie określenia wysokości oraz szczegółowych warunków i trybu

przyznawania i zwrotu zasiłku celowego na ekonomiczne usamodzielnienie;

c)  sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Ząbkowickiemu;

d)   zmieniająca uchwałę w sprawie przyznania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie, nie stanowiących własności Gminy.

7.  Interpelacje i zapytania Radnych.

8. Sprawy różne.

9. Zakończenie obrad.

 

Na koniec posiedzenia Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Dominikiem wręczył wszystkim radnym symboliczne podziękowania za wspólną pracę podczas mijającej kadencji samorządu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.