ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Magiczna Zabawa Andrzejkowa Stowarzyszenia „Integracja”

28.11.2013
Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Ziemi Ząbkowickiej "Integracja" zorganizowało w dniu 26.11.2013 r. w Centrum Terapeutycznym w Ząbkowicach Śląskich Andrzejki dla swoich podopiecznych.

Przybyłych gości powitała prezes stowarzyszenia Irena Szewczyk. W balu uczestniczyli burmistrz Marcin Orzeszek oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Dominik. Członkowie Stowarzyszenia „Integracja”, rodzice oraz wolontariusze zadbali o dobre samopoczucie i wyśmienite nastroje swoich podopiecznych – były konkursy, zabawy, tańce i wróżby. Na wszystkich uczestników czekał również smaczny poczęstunek.

Doroczny bal integracyjny jest dobrą, piękną i potrzebną inicjatywą, dzięki której niepełnosprawne dzieci i młodzież z terenu gminy i powiatu ząbkowickiego spotykają się z rówieśnikami i dziećmi zdrowymi, aktywnie i kreatywnie spędzając czas. Wtorkowa zabawa niewątpliwie dostarczyła radosnych przeżyć zarówno gościom jak i gospodarzom – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zapraszamy na stronę internetową stowarzyszenia: www.zs-integracja.org

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.