ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Majowy Turniej OLD-BOY

02.05.2012
Na stadionie OSiR przy ul. Kusocińskiego odbył się w dniu wczorajszym II Turniej OLD-BOY o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich Andrzeja Dominika.

Na stadionie OSiR przy ul. Kusocińskiego odbył się w dniu wczorajszym II Turniej OLD-BOY o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich Andrzeja Dominika. Pogoda dopisała, jednak zabrakło zespołów, które miały się pojawić w mieście Krzywej Wieży. Na boisku stanęły naprzeciw siebie jedynie ekipy Orła Ząbkowice Śląskie i Nysy Kłodzko. Z różnych powodów nie dojechały drużyny Sparty Paczków oraz Strzelca Strzelin.

Mimo wszystko warto było przyjść pierwszego maja na stadion i zobaczyć znów w akcji osoby, które jeszcze kilkanaście lat temu decydowały o obliczu Biało-niebieskich. I tak na głównej płycie mogliśmy zobaczyć braci Tomasza i Roberta Fudali, charyzmatycznego bramkarza Arkadiusza Dulanowskiego, obrońców Mariusza Szukszto i Jacka Pawłowskiego, czy pomocnika Bogdana Zielińskiego. Na ataku pojawił się również Mariusz Wiśniowski, którego zapewne starsi kibice pamiętają z gry w różnokolorowych butach.

Mecz mógł się podobać, a zwycięsko z niego wyszli Ząbkowiczanie, którzy wygrali spotkanie 4:2. Obie ekipy otrzymały z rak burmistrza i przewodniczącego pamiątkowe nagrody, a spotkanie piłkarzy zakończył wspólny grill. 

Tekst: OSiR Ząbkowice Śląskie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.