ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Maria Czubaszek w Ząbkowicach Śląskich

15.10.2014
W sali widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Marią Czubaszek, na które tłumnie przybyli mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie.

Pisarka niemal od samego początku zasypywała publikę niezliczoną liczbą anegdot, dykteryjek czy historii w całości opartych na jej życiu i doświadczeniu. Prowadzący wieczór autorski: Elżbieta Horowska i Krzysztof Kubański zadawali  nie zawsze łatwe pytania, na które Maria Czubaszek z wrodzoną inteligencją, dystansem i poczuciem humoru odpowiadała.

Nie tylko prowadzący zasypywali pisarkę pytaniami, czynili to również zebrani. Po spotkaniu publiczność mogła nie tylko kupić książki Marii Czubaszek, ale również zdobyć jej autograf.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.