ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina w Grodzie Kraka

05.06.2014
Pod koniec maja Gmina Ząbkowice Śląskie uczestniczyła w I Międzynarodowych Targach Turystycznych w Krakowie. Sprawdzona formuła tragów we Wrocławiu pozwoliła przenieść je także i do Krakowa.

Targi zorganizowano w bliskim sąsiedztwie galerii handlowej, dworców kolejowego i autobusowego a także około 700 metrów od krakowskiego Rynku Głównego. Dogodna lokalizacja przełożyła się w znacznym stopniu na zainteresowanie wydarzeniem wśród osób, które przemierzały plac Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Na stoisku Ząbkowic Śląskich prezentowaliśmy atrakcje naszego regionu. Szczególnie zachecalismy do zapoznania się z Krzywą Wieżą i nowootwartą atrakcją pn. Śladami Frankensteina. Stoisko cieszyło się ogromnym zaintersowaniem wśród odwiedzających.

Gościem specjalnym targów była znana podróżniczka, pisarka i dziennikarka Pani Elżbieta Dzikowska. Podczas prelekcji opowiadała o swoich podróżach i przygodach z nimi związanych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.