ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Międzynarodowy Dzień Muzeów - zapraszamy na "Grę terenową"

14.05.2013
17 maja br. w ramach Międzynarodowego Dnia Muzeów, odbędzie się „Gra terenowa ” – integracyjna zabawa, podczas której uczestnicy będą poszukiwali zabytków na terenie Ząbkowic Śląskich.

Zabawa w podchody w mieście, czyli na czym polega zadanie...
Zadaniem uczestników będzie odnalezienie w jak najkrótszym czasie wybranych miejsc historycznych, pomników i zabytków mieszkalnych położonych w Ząbkowicach Śląskich na podstawie specjalnie przygotowanych map i wskazówek. Przy każdym „punkcie” odnalezionym w przestrzeni miasta na uczestników będzie czekało zadanie do wykonania.

Kto może wziąć udział....

Do zabawy zapraszamy uczniów klas IV-VI szkół podstawowych i gimnazjalistów.

Cele
Gra terenowa to swoiste połączenie przyjemnego z pożytecznym. Młodzi ludzie będą mieli okazję bezpośrednio dotknąć historii Ząbkowic Śląskich. Jednocześnie gra pobudzi do kreatywnego myślenia, gdyż zadaniem uczestników jest nie tylko odnalezienie poszczególnych „punktów” historycznych, lecz także ćwiczenie wyobraźni przestrzennej.

Data gry terenowej – 17 maja 2013 r. (piątek), godz. 19:00- 20:30; zbiórka przed Ratuszem

Zapisy –  telefonicznie lub osobiście w Oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich: tel. 74 8151535


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.