ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mikołajki w Pawłowicach

06.12.2013
Gry i zabawy, tańce z różnych stron świata i oczywiście prezenty – tak wyglądało spotkanie dzieci z Mikołajem w świetlicy wiejskiej w Pawłowicach. 6 grudnia 2013 przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej oraz mieszkańcy zebrali się by wspólnie uczestniczyć w mikołajkowej zabawie.

Program artystyczny przygotował Ząbkowicki Ośrodek Kultury – najmłodsi ochoczo uczestniczyli w tanecznych zabawach. Punktem kulminacyjnym imprezy był moment wręczenia prezentów przez Świętego Mikołaja. Dzieci, opiekunowie i rodzice bawili się wspólnie przy wesołej muzyce, a wszystkim dopisywały dobre humory. Podczas mikołajkowej uroczystości obecny był burmistrz Marcin Orzeszek, który życzył wszystkim obecnym dobrej zabawy oraz zaprosił do wspólnego świętowania Mikołajek 7 grudnia 2013 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury.

Miłym akcentem był także smaczny poczęstunek. Z pewnością tegoroczne, „pawłowickie” Mikołajki na długo zostaną zapamiętane przez wszystkich uczestników.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.