ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Mikołaj Wszystkich Dzieci" w Ośrodku Sportu i Rekreacji

11.12.2012
Mikołaj pamięta o wszystkich – jak co roku na ząbkowickiej Hali "Słoneczna" w niedzielę 9 grudnia 2012 r. odbył się „Mikołaj Wszystkich Dzieci”. Udział w mikołajkach wzięli wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z terenów Dolnego Śląska. Akcję zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śląskich.

W zabawie integracyjnej uczestniczyły niepełnosprawne dzieci i młodzież oraz wychowankowie specjalnych ośrodków z dolnośląskich miejscowości: Ząbkowic Śląskich, Piławy Górnej, Świdnicy, Bystrzycy Górnej, Żmigrodu, Wałbrzycha, Wrocławia, Strzelina oraz Świebodzic. Z Ząbkowic obecni byli także podopieczni Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Ziemi Ząbkowickiej "Integracja".

Wszyscy, razem z obecnymi na hali: Panią Delfiną Grzędą – Dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ząbkowicach Śląskich, Panem Burmistrzem Marcinem Orzeszkiem oraz Przewodniczącą Rady Powiatu Panią Grażyną Orczyk, świętowali mikołajki. Dzieci i młodzież aktywnie brały udział w różnych konkurencjach sportowych i plastycznych.

Na koniec, w radosnej atmosferze Mikołaj rozdał prezenty. Wydarzenie odbywa się w Gminie Ząbkowice Śląskie co roku – organizatorzy kontynuują ideę i tradycję Związku Harcerstwa Polskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Fot.:
-Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śląskich,
-Piotr Kuruc,
-Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.