ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mikołajki 2014 w Ząbkowicach Śląskich już jutro – zapraszamy wszystkie dzieci!

05.12.2014
Drogie dzieci – mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Długo oczekiwany przez Was siwobrody jegomość w czerwonym ubraniu pojawi się 6 grudnia na ząbkowickim rynku, by wspólnie świętować Mikołajki! Zapraszamy wszystkie małe i duże dzieci wraz z rodzicami do spędzenia niezapomnianych chwil w magicznej atmosferze - Święty Mikołaj przyszykował dla Was mnóstwo niespodzianek!

Zaplanowano moc mikołajkowych atrakcji: o godz. 11.30 na ząbkowicki rynek przybędzie Św. Mikołaj wraz z pomocnikami, wówczas będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie, porozmawiać, skosztować darmowej waty cukrowej, a także wziąć udział w zabawach plastycznych w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy. Na wszystkich maluchów czekać będą słodkości! Czas umili mini recital wokalny w wykonaniu dzieci z Publicznych Przedszkoli nr1, nr 2, nr 4, nr 5 oraz z Publicznego Przedszkola w Braszowicach i Gimnazjum Publicznego nr 2.

Po spotkaniu na rynku o godz. 13.00 zapraszamy do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury na spektakl p.t.: „ Kramik Mikołaja Gwiazdora” w wykonaniu aktorów Teatru Stowarzyszenia Animatorów Kultury. Ale to nie koniec niespodzianek – kolejno bawić Was będą przemili bohaterowie z animowanego filmu "Safari". Początek projekcji o godz. 14:00. Wstęp dla wszystkich bezpłatny!

Zapraszamy również na Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych który odbędzie się w przeddzień opisanych wyżej wydarzeń tj. w piątek 05 grudnia 2014 r. na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich. Tradycyjnie młodzi sportowcy zagrają „dwójkami”, „trójkami” i „czwórkami” w swoich kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik zawodów może liczyć na nagrodę niespodziankę.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.