ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mikołajki w Gminie Ząbkowice Śląskie

08.12.2014
Jak co roku tak i tym razem Święty Mikołaj odwiedził Gminę Ząbkowice Śląskie by najmłodszych jej mieszkańców obdarować prezentami, radością i dobrą zabawą. Święty Mikołaj pojawił się już w piątek w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Safari” gdzie obdarował dzieci mnóstwem prezentów. Tego samego dnia Mikołaja mogliśmy spotkać na Hali Słonecznej gdzie obdarowywał młodych adeptów piłkarskich prezentami.

W sobotni poranek Święty Mikołaj przybył także na ząbkowicki rynek, gdzie przywitały go rozradowane dzieci. Wraz ze swoimi śnieżynkami oglądał popisy taneczne i wokalne najmłodszych. Na rynku Mikołaj przygotował również konkursy sportowe oraz popcorn dla dzieci.  Następnym punktem programu było przedstawienie pt: „Kramik Mikołaja Gwiazdora” przygotowane przez Stowarzyszenie Animatorów Kultury. Liczne zebrane maluchy z zaciekawieniem oglądały przygody Mikołaja, misia Bartka, anioła Gabrysia czy Heroda i jego zbójów. Po przedstawieniu w Sali kinowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury został wyświetlony film „Safari”. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.