ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mikołajki w Zwróconej

07.12.2012
W dniu 6 grudnia 2012 r. w świetlicy wiejskiej w Zwróconej odbyło się spotkanie dzieci z Mikołajem. Uczestniczyły w nim przedszkolaki z : Oddziału Przedszkolnego w Zwróconej, z Przedszkola Publicznego w Szklarach i Bobolicach.

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali przede wszystkim na prezenty, których nie zabrakło.   Program artystyczny, będący tłem całej imprezy,   przygotowali uczniowie klasy II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami: panią  Wiesławą Płachytką i panią Magdaleną Kolanek. Wspólną zabawę umilił smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Przedszkolaki bawiły się przy wesołej muzyce, a wszystkim dopisywały dobre humory.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.