ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Minister Stanisław Huskowski w Ząbkowicach Śląskich

17.04.2014
Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich w dniu 16 kwietnia spotkał się z ministrem Stanisławem Huskowskim, Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji oraz senatorem RP Stanisławem Jurcewiczem.

Rozmowy dotyczyły jednej z najważniejszych inwestycji w naszej gminie – przebudowy drogi krajowej nr 8 oraz kwestii związanych z wprowadzeniem e-usług w urzędzie.

Usługi świadczone drogą elektroniczną, z wykorzystaniem internetowej technologii informacyjnej będą ułatwieniem dla mieszkańców i interesantów chcących załatwić urzędowe sprawy szybko, skutecznie i bez konieczności wychodzenia z domu. Inne tematy poruszane podczas spotkania dotyczyły najpilniejszych zadań związanych z administracją samorządową Gminy Ząbkowice Śląskie.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.