ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mistrz Olimpijski Władysław Kozakiewicz odwiedzi Ząbkowice Śląskie

05.06.2014
Podczas VI Potwornego Zlotu Motocyklowego gościem specjalnym będzie Władysław Kozakiewicz, mistrz olimpijski z Moskwy z 1980 r. w skoku o tyczce. Zapraszamy serdecznie na konferencję prasową z udziałem Olimpijczyka, która odbędzie się 6 czerwca o godz. 13.00 pod Krzywą Wieżą.

Władysław Kozakiewicz  - sportowiec słynny na cały świat z gestu, który pokazał w czasie olimpiady moskiewskim kibicom. Do Ząbkowic Śląskich przyjedzie na zaproszenie burmistrza Marcina Orzeszka. Podczas swojej wizyty będzie promował nową książkę zatytułowaną „Nie mówcie mi jak mam żyć” – stoisko promocyjne odwiedzać można w sobotę od samego rana na plantach zamkowych.

Zapraszamy wszystkich fanów i zainteresowanych – to niepowtarzalna okazja do nabycia książki z autografem i dedykacją Mistrza.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.