ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mistrzowie Świata z wizytą u Burmistrza Ząbkowic Śląskich

06.08.2014
Burmistrz Marcin Orzeszek spotkał się z medalistami ostatnich mistrzostw świata Karate Shotokan SWO/IJKA oraz turnieju dla dzieci o Międzynarodowy Puchar S. Kato – podwójnym złotym medalistą Piotrem Czeleniem, brązowym medalistą drużynowym Zbigniewem Wężem oraz zdobywcami brązowych medali w kategorii dzieci Mikołajem Gulej, Dawidem Zabielskim i Gracjanem Fleszar.

Na spotkaniu Burmistrz Marcin Orzeszek pogratulował karatekom sukcesów oraz podziękował za wspaniałą promocję Gminy Ząbkowice Śląskie na międzynarodowych arenach sportowych. To nie pierwszy sukces naszych karateków na zawodach międzynarodowych, gdzie zawsze godnie reprezentują naszą Gminę.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.