ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

MOTOSERCE w Ząbkowicach Śląskich – zapraszamy!

13.04.2015
MOTOSERCE to ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W Ząbkowicach Śląskich akcja odbędzie się po raz pierwszy. Zapraszamy wszystkich którzy chcą pomóc i ofiarować dar serca – swoją krew, a przy tym spędzić miło czas i wspaniale się bawić. 2 maja, Planty zamkowe, godz. 10.00-16.00 – szczegóły programu poniżej. To nie koniec atrakcji tego dnia - tuż po imprezie na plantach rozpocznie się IV Ząbkowicka Gala Dance i Disco Polo – disco zabawa potrwa aż do północy!

Wydarzenie rozpocznie uroczysta Msza Św. 2 maja 2015r., o godzinie 10.00, w kościele św. Anny, otwierająca sezon motocyklowy. Posiadacze motocykli, skuterów, trajek, quadów i wszystkich innych jednośladów proszeni są o przybycie na Mszę na swoich maszynach – parkować można przy Kościele, gdzie po Mszy odbędzie się uroczyste poświęcenie maszyn na nadchodzący sezon.

W programie nie zabraknie koncertów na zamkowej scenie, pokazów ratownictwa medycznego, konkursów dla dzieci. Wieczorem – po całodziennych atrakcjach IV Gala Dance i Disco Polo – nie może Was zabraknąć! Dla wszystkich krwiodawców organizatorzy przygotowali pamiątkowe blachy, naszywki i naklejki.

Organizatorem akcji jest MotoFrankenstein FG. Partnerami ogólnopolskimi są: PCK, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego. Partnerzy lokalni: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, Bank Spółdzielczy, Stowarzyszenie Krewmaniacy, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Wałbrzych, Jurek Piotrowski Ratownictwo Medyczne Edukacja Edura, Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Pelikan Team Events Estrady-Technika-Catering, TaniGrawer.pl Ziębice.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.