ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Muzyczne Walentynki w ZOK-u!

03.02.2012
Chcesz ciekawie spędzić weekend przed Walentynkami? Zapraszamy na koncert Walentynkowy w ZOKu. 11 lutego 2012 r. w sali kinowej w ZOKu odbędzie się koncert trzech kapel:

Centrala 57 - facebook.com/centrala57
Dead On Time - facebook.com/deadontime
The Colonists - facebook.com/thecolonists

Więcej informacji – Facebook: http://www.facebook.com/events/350121281666261

PROMOCJA NA 100 pierwszych biletów!!! CENA 10 zł!!!
Cena normalna - 15 zł
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Centrala 57 to zespół który wystąpił podczas Weekendu z Frankensteinem. Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy Pawła Tura i Piotra Cichego. Następnie dołączył do nich Tomasz "Burza" Burzyński. Wszyscy to doświadczeni muzycy znani ze sceny dolnośląskiej, występujący wcześniej w różnych czołowych dolnośląskich formacjach. Twórczość Centrali 57 to blues-rock z domieszką reggae i bossa-novy. Całość opiera się na własnych kompozycjach oraz tekstach dolnośląskiego poety Adama Polańskiego. "Nasza muzyka z okolic Nysassipi, spod Śnieżnika jest mieszaniną radosnych, fajnych rytmów, bo blues wcale nie musi być smutny i nostalgiczny".
Zespół cieszy się sporym zainteresowaniem i dlatego też dużo koncertuje po Dolnym Śląsku, Czechach i całej Polsce. Centrala zagrała w największych Bluesowych klubach w Polsce min. Free Blues Club (Szczecin), Blues Club (Gdynia), Improwizacja (Łódz) oraz występy w Ośrodku Wratislavia, gdzie odbywa się festiwal "Las, Woda i Blues".

Dead On Time to szczecińska kapela grająca nowoczesny post-hardcore z mocnymi wpływami muzyki elektronicznej. Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć: finał Coke LIVE Fresh Noise, wygraną plebiscytu Era Music Garden, wygraną w konkursie Inpost, występ w trójkowej Offensywie, występ na Red Bull Tour Bus, wygraną na festiwalu w Jarocinie, występ w radiowej Czwórce, koncert akustyczny dla Polskiego Radia, występ w TVP, wygraną na Rock Stars Festival, występ na Sonisphere Festival, nagrodę publiczności na festiwalu GRAMY i artykuł na nasz temat napisany przez Zbigniewa Hołdysa. Zdobywając największą ilość głosów w głosowaniu Facebook'owym zespół wystąpił w programie Must Be The Music. Pod koniec października nasz teledysk jako jeden z trzech z Polski, pojechał na festiwal MTV EMA w Belfaście.

The Colonists to band pochodzący z Ząbkowic Śląskich. Na koncercie będą prezentować materiał ze świeżej płyty - Emotikona, nad którą zespół pracuje do końca stycznia. Tematem przewodnim jest alternatywny rock wzbogacony o wpływy z różnych nurtów muzycznych. Do sukcesów kapeli należy udział w warsztatach Coke Live Festiwal, finał Sceny Machiny, finał ogólnopolskiego przeglądu kapel rockowych Pazur Festiwal. Zespół planuje na wiosnę ogólnopolską trasę koncertową.

ZAPRASZAMY!


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.