ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Muzyka łączy dzieci Polski i Czech” - II dzień Festiwalu Piosenki Dziecięcej

16.05.2013
Podczas drugiego dnia Festiwalu Piosenki Dziecięcej na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury wystąpiły dziś dzieci z grupy wiekowej 3-6 lat. Koncert Finałowy odbędzie się natomiast w dniu jutrzejszym o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

Festiwal przeznaczony jest dla młodych wokalistów z terenu powiatu ząbkowickiego. Jego celem jest promocja śpiewających dzieci i młodzieży oraz wzmocnienie relacji z czeskim miastem partnerskim Cervenym Kostelcem.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis „Przekraczamy granice".

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.