ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków na organizację staży zawodowych

09.01.2014
Informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śl. z dniem 7 stycznia 2014 r. ogłasza nabór wniosków na organizację staży zawodowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Nabór trwać będzie do dnia 31 stycznia 2014 r.

Wsparciem w ramach projektu zostaną objęte osoby bezrobotne wymienione w art. 49 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji (…) tj. :

- bezrobotni do 25 roku życia,
- bezrobotni długotrwale albo po zakończeniu realizacji kontraktu socjalnego,
- bezrobotni powyżej 50 roku życia,
- bezrobotni bez kwalifikacji zawodowych, bez doświadczenia zawodowego lub bez wykształcenia średniego,
- bezrobotni samotnie wychowujący  co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia,
- bezrobotni, którzy po odbyciu kary pozbawienia wolności nie podjęli zatrudnienia,
- bezrobotni niepełnosprawni.

Uwaga:

W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski złożone przez organizatorów stażu, którzy deklarują zatrudnienie po zakończeniu stażu na okres nie krótszy niż 3 miesiące.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Powstańców Warszawy 7 pokój nr 15,  oraz pod nr tel. 74 8 166 715 lub 74 8 166 716

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.