ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków o dofinansowanie kosztów realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków

21.01.2014
Informujemy, że trwa nabór wniosków o dofinansowanie kosztów realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków. Prowadzony nabór ma charakter ciągły i trwać będzie do czasu wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel w budżecie gminy.

W roku bieżącym na ten cel w budżecie zabezpieczono kwotę 200 000zł Program dofinansowania budowy przydomowych oczyszczalni ścieków jest kontynuacją programu rozpoczętego w roku 2013. W roku ubiegłym przy udziale środków z budżetu gminy zrealizowano budowę 39 przydomowych oczyszczalni, a łączna kwota udzielonych dotacji mieszkańcom na ten cel wyniosła 173 817,54 zł. – mówi burmistrz Marcin Orzeszek

W roku bieżącym tak jak w poprzednim dotacje będą mogły być  przyznawane na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków dla budynków mieszkalnych, a wysokość dofinansowania wynosić będzie do 50%, lecz nie więcej niż 5.000,00 zł brutto.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich tel. 748165347 lub 748165313.

Poniżej dostępne formularze niezbędne do ubiegania się o uzyskanie dofinansowania
http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/index49.php?id=26&a=46

 

 

 

fot. www.ekspertbudowlany.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.