ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków o dotacje z budżetu miasta na prace przy zabytkach

19.06.2012
Burmistrz Ząbkowic Śląskich ogłasza nabór wniosków o udzielenie z budżetu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie w 2012 roku dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Gminy Ząbkowice Śląskie.

Kwota przeznaczona na dotacje w budżecie Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie na 2012 rok wynosi 50.000 zł. O dotacje mogą ubiegać sie osoby fizyczne lub jednostki organizacyjne posiadające tytuł prawny do zabytku, którzy złozą poprawnie wypełniony wniosek. dotacja może byc przyznana na dofinansowanie prac konserwatorkich, restauratorskich i robót budowlanych wyłącznie przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze Gminy Ząbkowice Śląskie.

Prace muszą zostać zakończone najpóźniej do 30 listopada 2012 r.

Termin naboru wniosków do dnia 16 lipca 2012 roku. UWAGA! Decyduje data wpływu do Urzędu. Wnioski, które wpłyną po ww. terminie nie będą rozpatrywane i zostaną niezwłocznie odesłane.

Informacji udziela Danuta Wyskwarska - inspektor ds. funduszy zewnętrznych,
pok. nr 30, tel. 74 816 53 47

Pełna treść ogłoszenia o naborze - ogloszenie_dot.pdf

Formularz wniosku - wniosek

Wzór umowy - wzór

Formularz sprawozdania - formularz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.