ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach

17.04.2013
Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek ogłasza nabór wniosków o udzielenie z budżetu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie w 2013 roku dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Gminy Ząbkowice Śląskie.

Wnioski należy składać w zamkniętej, opieczętowanej kopercie z napisem: „Nabór wniosków o dotacje na prace przy zabytkach”, osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie (parter) lub przesłać pocztą na adres Urzędu.

Termin naboru wniosków: do dnia 17 maja 2013r.
Decyduje data wpływu do Urzędu. Wnioski, które wpłyną po ww. terminie naboru nie będą rozpatrywane i zostaną niezwłocznie odesłane.

Pełna treść ogłoszenia: (TUTAJ).

Informacji udziela: Danuta Wyskwarska - inspektor ds. funduszy zewnętrznych, Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie Pokój Nr 30, tel. 074 816 53 47.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.