ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków o wydanie bonu szkoleniowego i stażowego

31.03.2015
Informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich ogłosił nabór wniosków o wydanie bonu szkoleniowego i bonu stażowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

BON SZKOLENIOWY

Na wniosek osoby bezrobotnej do 30 roku życia Starosta Ząbkowicki może przyznać bon szkoleniowy. Bon ten stanowi gwarancję skierowania osoby bezrobotnej na wskazane przez bezrobotnego szkolenie, które zostanie opłacone przez Starostę w związku z podjęciem szkolenia.

BON STAŻOWY

Na wniosek bezrobotnego do 30 roku życia, Starosta może przyznać bon stażowy stanowiący gwarancję skierowania do odbycia stażu u pracodawcy wskazanego przez bezrobotnego na okres 6 miesięcy, o ile pracodawca zobowiąże się do zatrudnienia bezrobotnego po zakończeniu stażu przez okres 6 miesięcy.

Termin składania wniosków: 07.04.2015 r. - 24.04.2015 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach Śląskich oraz pod adresem:

http://pup-zabkowice-slaskie.pl/strona/bon-szkoleniowy/210

http://pup-zabkowice-slaskie.pl/strona/bon-sta%C5%BCowy/208

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.