ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór wniosków w ramach działania 312 "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

11.12.2012
Zarząd Województwa Dolnośląskiego za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Qwsi" w ramach działania 4.1/413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich ogłasza konkurs na składanie wniosków o przyznanie pomocy na operacje:

1. Które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" - limit dostępnych środków:  408 456,80 zł.

Termin składania wniosków: od 08.01.2013 r. do dnia 28.01.2013 r. do godziny 15.30.

Miejsce składania wniosków: Beneficjenci zainteresowani udziałem w konkursie składają wypełnione wnioski wraz z załącznikami bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia LGD „Qwsi", które mieści się w Ziębicach przy ul. Stawowej 2 a.

Formularz wniosku oraz instrukcja wypełniania wniosku, kryteria wyboru i wykaz dokumentów dostępny jest w siedzibie LGD, na jej stronie internetowej www.qwsi.pl , na  stronie internetowej  Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  www.arimir.gov.pl

Minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru operacji przez LGD:

1. Operacja musi być zgodna z:                                                                                 

- co najmniej jednym celem ogólnym,

- co najmniej jednym celem szczegółowym,

- co najmniej jednym przedsięwzięciem w ramach celu szczegółowego zapisanym w LSR

2. Operacja musi zdobyć w ocenie pod względem lokalnych kryteriów wyboru:

- minimum 5 punktów - „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 w biurze LGD mieszczącym się w Ziębicach przy ul. Stawowej 2 a, tel. (074) 8 191 213, email: biuro@qwsi.pl

LGD „Qwsi" zapewnia bezpłatną pomoc w przygotowaniu wniosku.

Za prawidłowe sporządzenie wniosku odpowiada Wnioskodawca.

Informacja o naborze - pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.