ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nagrody w konkursie na najbardziej przerażające przebranie wręczone!

17.09.2013
Podczas Prezentacji Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej Burmistrz Marcin Orzeszek wręczył podziękowania oraz nagrody dla uczestników konkursu na najbardziej przerażające przebranie podczas „Parady Potworów”. Konkurs odbył się 31 sierpnia br. podczas XV Weekendu z Frankensteinem.

Warunkiem uczestnictwa było przebranie się w kostium/strój nawiązujący tematycznie do Weekendu z Frankensteinem oraz udział w „Paradzie Potworów”.

Spośród osób zgłoszonych do konkursu komisja konkursowa wyłoniła laureatów I-szego, II-ego i III-ego miejsca w dwóch kategoriach wiekowych. Przy ocenie strojów pod uwagę były brane pomysłowość, oryginalność, wkład pracy oraz  zgodność z tematyką konkursu.

Wyróżnienia otrzymali:

- Natalia Kowalska
- Izabela Wójcicka
- Anna Romańczyk
- Martyna Kołodziejczak
- Joanna Rogozińska

W kategorii dzieci do 12 lat:

III miejsce zajął KONRAD BURDZYŃSKI
II miejsce – JAKUB ROGOZIŃSKI
I miejsce – IGOR BASZARKIEWICZ

W kategorii powyżej 13 lat:

III miejsce – MAJA BEDNARZ
II miejsce – OLGA BASZARKIEWICZ
I miejsce – KATARZYNA MASEŁKO

Wszystkim uczestnikom gratuluję pomysłowości i własnej inwencji twórczej!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.