ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nie zwlekaj! Zostało już tylko 11 dni! - NAKRĘĆ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE i wygraj 5 000 zł!

14.05.2012
Wiosenna pogoda, rozkwitająca i zieleniąca się przyroda sprzyja z całą pewnością filmowcom. Zostało mało czasu! Prace konkursowe można składać do 25 maja. Konkurs ma charakter otwarty. Przypominamy, że uczestnikiem konkursu mogą być osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, podmioty występujące wspólnie: s.c. i konsorcjum uczestników. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego filmu o Ząbkowicach Śląskich, który będzie mógł być użyty jako film reklamowy i będzie wizytówką miasta.

Nagroda główna — 5 000,00 zł
Nagroda publiczności biorąca udział w głosowaniu poprzez Internet w wysokości 1 000,00 zł, ufundowana przez serwis Express-Miejski.pl

Prace konkursowe należy składać do 25 maja 2012 r. do godziny 16.00. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w sali kinowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury w czerwcu 2012 r. na uroczystej Gali Finałowej Konkursu (termin zostanie podany przez Organizatora w terminie późniejszym na stronie internetowej urzędu. Głosowanie internautów będzie możliwe w dniach od 1 czerwca do 14 czerwca 2012 r.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie!

Regulamin konkursu - „Nakręcamy Ząbkowice Śląskie”

Karta zgłoszenia - pobierz

Metryka filmu - pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.